İhlas huzurlu inşaat Başmakçı'da temel attı

İhlas huzurlu inşaat Başmakçı'da temel attı
İhlas Huzurlu İnşaat tarafından Afyonkarahisar'ın Başmakçı ilçesinde İhlas Evleri'nin 1. Etap inşaatının temel atma töreni yapıldı. Mimar Sinan Mahallesi Kemerkapı mevkiinde İhlas Evleri'nin 1. Etap inşaatının temeli atıldı.

İhlas Huzurlu İnşaat tarafından Afyonkarahisar'ın Başmakçı ilçesinde İhlas Evleri'nin 1. Etap inşaatının temel atma töreni yapıldı. Mimar Sinan Mahallesi Kemerkapı mevkiinde İhlas Evleri'nin 1. Etap inşaatının temeli atıldı.

Başmakçı Belediye Başkanı Halil Özcan, İhlas Huzurlu İnşaat Genel Müdürü ve aynı zamanda ihlas Pazarlama ve Türkiye gazetesi Edirne ve Kırklareli Bölge Temsilcisi olan Bayram Bıyıklı, Afyonkarahisar İhlas Pazarlama Bölge Temsilcisi Süleyman Bilir, Burdur İhlas Pazarlama Bölge Temsilcisi Cemalettin Bektaş, Denizli İhlas Pazarlama Bölge Temsilcisi Hakan Bar, Isparta İhlas Pazarlama Bölge Temsilcisi Tuncer Varol, İhlas Huzurlu İnşaat Genel Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Başmakçı'nın önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan İhlas Evleri'nin 1. Etap temel atma töreninde konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Başmakçı'da böyle bir projenin ihtiyaç olduğunu öğrendiklerini ve bu talebe cevap vermek için de hemen harekete geçtiklerini dile getirdi.
Başmakçı'ya geldiklerinde ilk olarak Belediye Başkanı Halil Özcan'ı ziyaret ettiklerini anlatan Bıyıklı, şöyle konuştu: 'Belediye Başkanımız Sayın Halil Özcan, ilçede memurların olduğunu ve ev olmadığı için dışarıdan gidip gelmek zorunda kaldıklarını söyledi. Bize yardımcı olacağını iletti ve ilk olarak bir arsa yeri gösterdi. Her türlü desteği bize sundu. Biz de daha sonra 80 dairelik İhlas Evleri'nin ilk etabı olan 40 dairelik inşaatı burada başlattık. Hayırlı olmasını diliyorum.'
Dört şeye yapılan yatırımların israf olmayacağını aktaran Bıyıklı, bunlardan bir tanesinin ne kadar pahalı olursa olsun en güzel evde oturmak olduğunu ifade etti. Bıyıklı, Başmakçı'da en güzel evlerden bir tanesinin de İhlas Evleri'nin olacağını söyledi.
Başmakçı İhlas Evleri'nin sağlam ve depreme dayanıklı olması için her türlü çalışmanın yapıldığını belirten Bıyıklı, kaliteden hiçbir şeyin esirgenmediğinin altını çizdi. Burada daire sahibi olmak isteyenlerin çok karlı olacağını ileten Bıyıklı, inşaatına henüz başlanmasına rağmen dairelerden 18'inin satışının yapıldığını bildirdi. Projenin 24 ayda bitirilmesinin planlandığını belirten Bıyıklı, hedeflerinin kısa sürede sonlandırılıp teslim edilmesi olduğunu sözlerine ekledi.
İhlas Evleri Genel Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan ise İhlas Evleri'nin Başmakçı'ya yapılmasında Belediye Başkanı Özcan'ın katkısının çok olduğunu dile getirerek, hayırlı olmasını temenni etti. Kılıçaslan, inşaat hakkında da törene katılanlara bilgi verdi. Burdur İhlas Pazarlama Bölge Temsilcisi Cemalettin Bektaş da, inşaatın Başmakçı'ya gelecek olan hizmetlere vesile olmasını temenni etti.
Afyonkarahisar İhlas Pazarlama Bölge Temsilcisi Süleyman Bilir ise, İhlas'ın Anadolu'da inşaatlara başlamasının her kesim tarafından istendiğini aktararak şunları söyledi: 'Sağolsun, Sayın Bayram Bıyıklı ile birlikte Afyonkarahisar ve Denizli'ye böyle bir inşaat getirdik. Biz bu çalışmadan dolayı da son derece gururlu ve mutluyuz. Şirketimizin ismi İhlas Huzurlu İnşaat' İnşallah, içinde oturanlar da huzurlu ve mutlu olur. İnşallah bu mekanlarda sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürürler.'
Konuşmaların ardından Kur'an-ı Kerim okundu, yapılan duanın ardından inşaatın temeli atıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com