İki Deniz'den Muhteşem Düet!

İki Deniz'den Muhteşem Düet!
Özcan Deniz ve Deniz Çakır'dan 'Ya Sonra' şarkısı..

elmahaber / Cihan Demirci

Özcan Deniz'in senaryosunu yazıp, yönettiği ve oynadığı; Deniz Çakır, Barış Falay ile Ragıp Savaş'ın eşlik ettiği "Ya Sonra" filmi, romantik komedi sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmde Özcan Deniz ve Deniz Çakır, yıllar önce Ajda Pekkan'dan dinlediğimiz 'Ya Sonra' adlı parçayı seslendirdi. Deniz Çakır'ın şarkıdaki performansı ise dinleyenleri büyüledi. 

İŞTE O KLİP - VİDEO

Filmin soundtrack albümü için seslendirilen 'Ya Sonra' şarkısı bir de klip çekilerek birkaç gün önce sosyal paylaşım sitelerinde ve müzik kanallarında dönmeye başladı. Dinleyenler ve izleyenlerden ise tam not aldı. İlk defa bir şarkı seslendiren Deniz Çakır ise herkesi şaşırttı. Çakır'ın bu performansını değerlendiren Özcan Deniz; Deniz'in şarkıyı çok güzel yorumladığını ve kendisini başarılı bulduğunu ifade etti. 25 Şubat'ta gösterime girecek olan filmin konusu ise şöyle:

"Adem ile Didem evli bir çifttir, ancak Adem sevgisini daha az belli etmeye başlamış, Didem ise mutsuz bir kadına dönüşmüştür. Tutunacağı tek dal, mesleğine geri dönmek olacaktır. Adem'i çok seviyordur. Didem, kocasının peşinden giderken her şeyini terk ettiğinden, aynı fedakarlığı Adem'den beklemeye başlamıştır. Tam bu sırada başka bir masalın prensi devreye girer."

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com