İki Genç Kız Böyle Kandırıldı!

İki Genç Kız Böyle Kandırıldı!
Evden kaçan iki kuzenin daha önce internette tanıştıkları Ferdi E.'nin tuzağına düştükleri öne sürüldü...

Kızları “manken yapma vaadiyle” soyan Ferdi E.'nin “Benimle birlikte olmazsanız çıplak fotoğraflarını ailelerinize gösteririm” diye şantaj yaptığı iddia edildi.

İstanbul Sarıyer'de oturan iki kuzen, B.A. (14) ile D.Y. (15), geçtiğimiz 9 Kasım'da, “Bizi merak etmeyin, kendimizi düzeltip döneceğiz” şeklinde not bırakarak ortadan kayboldu. Aileleri iki kuzeni, reklam panolarına astıkları kayıp ilanlarıyla ararken, olay günlerce medyada yer aldı. Kızlar, 10 gün sonra Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde bulundu. Kuzenlerden D.Y., ifadesinde, anne ve babasının ayrı yaşadığını, dayısından şiddet gördüğünü öne sürdü. D.Y., bu nedenle kuzeni ile birlikte Van'da yaşayan babasının yanına gitmeye karar verdiklerini savundu.

Bu olayla tanınan kuzenlerin, yaklaşık 1 yıl önce de başlarının “belaya” girdiği ortaya çıktı. İddiaya göre, sosyal paylaşım sitesi Facebook'da “Deniz Olpak” sahte ismiyle sayfa açan Ferdi E. (31), burada tanıştığı kızlara kendini ajans sahibi olarak tanıttı. Kuzenlere, manken yapma vaadinde bulunan zanlı, “Yalnız, ajans için fiziğinizi görmem lazım” diyerek, kızları “webcam” önünde soyunmaya ikna etti. Kuzenler, üzerlerinde yalnızca külotları kalacak şekilde Ferdi E.'ye poz verdi. Ancak bu pozlar, daha sonra daha sonra kuzenlerin kabusu oldu. Görüntüleri kaydettiğini söyleyen Ferdi E., kızlara, “Çıplak görüntülerinizi çektim. Eğer benimle seks yapmazsanız ailenize söyleyip, görüntüleri de internette yayınlayacağım” sözleriyle şantaj yaptı.

Şikayet üzerine yakalanan zanlının bilgisayarında yaşları 10 ile 15 arasında değişen çok sayıda kız çocuğuna ait müstehcen görüntüleri bulundu. Görüntülerle ilgisinin olmadığını söyleyen zanlı tutuklandı. 2 tutuklu kalıp tahliye edilen Ferdi E. hakkında 6 yıldan 13 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com