İki kamyon birden sıkıştırmış!

İki kamyon birden sıkıştırmış!
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun aracı, iki kamyon tarafından sıkıştırıldı.

Burdur'dan Ankara'ya dönmek için karayolunu kullanan Kemal Kılıçdaroğlu, büyük bir kaza atlattı. Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu araç, Ankara yolu üzerinde iki kamyon tarafından sıkıştırıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve arkadaşları ölümden döndü... Burdur'dan Ankara'ya karayoluyla dönen CHP lideri Kılıçdaroğlu, Afyon'un İscehisar Mevkii'nde iki kamyon tarafından sıkıştırıldı.

CHP LİDERİNİN ŞOFÖRÜ FELAKETİ ÖNLEDİ

Edinilen bilgiye göre, Kılıçdaroğlu'nun şoförü, beton yüklü iki kamyonun üstlerine doğru geldiğini görünce manevra yaptı. Kamyonların Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu aracı yeniden sıkıştırması üzerine, şoför ustaca bir hamleyle, otomobili kamyonlardan uzaklaştırdı.

İKİNCİ KEZ SIKIŞTIRDI

Bu sırada durumu fark eden Kılıçdaroğlu'nun korumaları, CHP liderinin içinde bulunduğu aracın etrafını sardı. Aynı kamyonlar, yaklaşık üç dakika sonra konvoya yeniden yaklaştı ve Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu aracı sıkıştırmaya çalıştı. Kılıçdaroğlu'nun şoförü, bu kez kamyonlardan kurtulmak için direksiyonu kırdı. Ancak bu sırada karşıdan gelmekte olan bir minibüse çarptı.

Kılıçdaroğlu'nun korumaları, kamyon şoförlerinin yaptığı atağı görünce, durumu hemen bölgedeki trafik polislerine bildirdi. CHP liderinin korumaları, bu sırada kamyonlardan birini durdurmayı başardı. Olay hemen polise bildirildi. Olay yerine gelen polis, şoförün ehliyetinin olmadığını açıkladı. Kamyon şoförü gözaltına alındı.

DİĞER ŞOFÖR KAÇTI!

Gelişmelere ilişkin bilgi veren Kılıçdaroğlu'nun Basın Danışmanı Veli Özdemir, "Genel başkanımızı sıkıştıran araçların sayısı ikiydi. Şu an bir kamyon şoförü de aranıyor'' dedi.

Bu arada, Kılıçdaroğlu'nun ve çalışma arkadaşlarının durumunun iyi olduğu belirtildi. Kılıçdaroğlu, biraz sonra CHP Genel Merkezi'nde olacak.

Olayın ardından konuşan Kılıçdaroğlu, “Hepimizi Allah korudu. Büyük bir facianın eşiğinden döndük” dedi.

CHP yetkilileri ise olayın suikast girişimi olup olmadığını araştırmaya başladı. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com