İki kız çocuğu ölümden böyle kaçtı

İki kız çocuğu ölümden böyle kaçtı
Üsküdar'da kontrolden çıkan otomobil, hızla eczaneye doğru ilerlerken kaldırımda iki küçük kız çocuğu vardı.
Kızlar birkaç saniye ile otomobilin altından kurtulmayı başardı. İçinde 2 kişinin bulunduğu araç ise eczaneye daldı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN
 
O sırada eczanede bulunan çalışan ve müşteriler büyük bir korku yaşadı. Otomobilin devirdiği rafın altında kalan kadın da şans eseri  kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.
 
Yer Üsküdar Kirazlıtepe Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi. Dün öğle saatleri... Cadde üzerindeki bir eczanenin güvenlik kameraları kayıtta. Görüntülerde eczane önündeki kaldırımda ilerleyen 2 küçük kız çocuğu görülüyor. Yaklaşık 1 saniye sonra ise kameranın açışına refüje çarparak eczaneye doğru hızla ilerleyen bir otomobil giriyor. Kızlar duydukları gürültü üzerine koşmaya başlayınca yaklaşık 1 saniye ile otomobilin altında kalmaktan kurtuluyor. Kaldırım kenarındaki engelleri deviren otomobil, süratlice eczane duvarına çarpıyor. 
 
OTOMOBİL VE ECZANEDE YAŞANLAR...
 
Bu sırada otomobilin içinde yaşananlar da görüntüleniyor. Sürücü yanındaki yanındaki kişi, hava yastıkları sayesinde kazayı yara almadan atlatıyor. Aynı anda otomobilin çarptığı eczaneni içinde yaşananlar da farklı açıdan güvenlik kameraları tarafından kaydediliyor. Otomobilin eczaneye çarpmasıyla içeride bulunan 9 kişi büyük panik yaşıyor. Otomobilin çarptığı camın önünde bulunan kadın çalışan, devrilen malzemelerin altında kalıyor. Yere düşen genç kadın hemen ayağı kalkmayı başarıyor. Eczanedeki bir annenin de yanındaki 2 çocuğunu hemen alıp dışarıya çıkma telaşına düştüğü de görüntüler de yer alıyor.  Neyse ki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kaza şans eseri maddi hasarla atlatıldı. Araçtaki 2 kişi ile eczanedeki rafın üzerine devrildiği kadın da hafif sıyrıklar olduğu öğrenildi. (NSK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com