İki ünlü isme saldırı

İki ünlü isme saldırı
Göcek'te sahne alan Vedat Sakman'ın programı sırasında olay çıktı. Olayda Cezmi Ersöz'ün burnu kırılırken, Kutsal Sakman'ın kaburgaları zedelendi. Vedat Sakman da yüzünden yaralandı.

Yazar – şair Cezmi Ersöz, müzisyen Vedat Sakman ve oğlu Kutsal Sakman adlarını sonradan öğrendikleri Yusuf Aslan, İlhan Taş ve Burhan Orhan tarafından darp edilerek hastanelik edildiler. Cezmi Ersöz’ün burnunun kırıldığı olayda, Vedat Sakman başından, Kutsal Sakman ise yüzüne atılan şişe nedeniyle yara aldılar. Olay 30 mayıs günü Göcek’te sahne alan Vedat Sakman’ın programı sırasında meydana geldi.

Vedat Sakman'ın oğlu Kutsal Sakman'ın işlettiği mekanda program yapan Vedat Sakman'a önce "çalacaksan çal, çalgıcı" diyerek sözlü saldırıda bulunup, daha sonra masadaki bardağı Vedat Sakman'ın kafasına atan Yusuf Aslan, olayı ciddî bir boyuta taşıyarak şişe ile saldırıya geçti. Olayda Vedat Sakman kafasından, oğlu Kutsal Sakman yüzünden ve kaburgaları zedelenirken, Cezmi Ersöz'ün burnu kırıldı. Saldırı esnasında "size burada mekan açtırmayacağız, sizi öldüreceğiz" dedikleri öğrenildi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com