İkisi de aday olmayacak mı?

İkisi de aday olmayacak mı?
Fehmi Koru'nun iddiası kulisleri karıştırdı.
Gazeteci Fehmi Koru'nun ortaya attığı iddia kulisleri karıştırdı. Habertürk TV'de  katıldığı programda İstanbul Belediye Başkanı adaylıklarını konuşan Koru, CHP'de Sarıgül ve Tekin'in aday olmayacağını düşündüğünü söyledi.
 
İstanbul adaylıkları konuşulurken söz alan Koru ilginç bir iddia dile getirdi. Gürsel Tekin'in Mıstafa Sarıgül'ün adaylığını engellemek için aday adayı olduğunu söyleyen Koru CHP'de iki ismin de aday olmayacağını söyledi.
 
Mustafa Sarıgül'ün CHP'den Şişli Belediye Başkan adayı olmak istediğini ileri süren Fehmi Koru iddiasını şu sözlerle dile getirdi; 
 
"Ben Sarıgül'ün de, Gürsel Tekin'in de aday olacağını zannetmiyorum. Şöyle bakıyorum ben olaya. Gürsel Tekin aslında Mustafa Sarıgül ve onun gibileri engellemek için aday adayı durumunda. Bunu başaracağını zannediyorum. Mustafa Sarıgül ise bu dönem Şişli'den CHP adayı olarak belediye başkanlığını kazanmak istiyor görebildiğim kadarıyla. Bir sonraki dönem de yine CHP'li olacağından rahatlıkla İstanbul'a aday olabilir. Benim kanaatim ikisinin olmayacağı.Bir üçüncü isim gerekebilir. Onun da formülünü bu hafta galiba Kemal Kılıçdaroğlu verdi. "Bir oy fazla getiren biz aday olarak seçmeyi düşünüyoruz"  (MRE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com