İl Genel Meclisi'nde yeni yönetim!..

İl Genel Meclisi'nde yeni yönetim!..
Kütahya İl Genel Meclisi'nde yeni yönetim dün seçilerek görevine başladı. Şükrü Nazlı'nın Kütahya milletvekili aday adaylığını açıklaması ile boşalan Kütahya İl Genel Meclisi Başkanlığına meclis üyeleri arasında yapılan seçimle Seyit Ömer Durmuş seçildi

Kütahya İl Genel Meclisi'nde yeni yönetim dün seçilerek görevine başladı. Şükrü Nazlı'nın Kütahya milletvekili aday adaylığını açıklaması ile boşalan Kütahya İl Genel Meclisi Başkanlığına meclis üyeleri arasında yapılan seçimle Seyit Ömer Durmuş seçildi.
İl Genel Meclisi Nisan Ayı ilk toplantısını 1. Başkan vekili Bilal Kıyak'ın başkanlığında 37 İl Genel Meclis üyesinin katılımı ile dün gerçekleştirilerek gündemde bulunan maddeler karara bağladı. Toplantıda yoklama ve açılışın ardından geçen toplantıya ait tutanak özetinin okunup oylanmasının ardından gündemde bulunan diğer maddeler görüşülerek karara bağlandı.
Gündemin 2. maddesinde yer alan Kütahya İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı. Seçimlerde AK Parti Grubu adına aday olarak gösterilen Seyir Ömer Durmuş'a 37 İl Genel Meclis üyesinden 33 tanesi kabul oyu verirken 4 tane boş oy çıktı.
Kütahya İl Genel Meclisi Salonu'nda yapılan seçimlerde başkanlık için Durmuş'tan başka aday çıkmadı. Durmuş, 33 oy aldı, 4 oy da boş çıktı. Durmuş'un vekilleri ise Ramazan Aydemir ile Hüseyin Kalaycık oldu.
İl Genel Meclis birinci başkan vekilliğine Ramazan Aydemir, İl Genel Meclis ikinci başkan vekilliğine Hüseyin Kalaycık, iki asil üye katipliğine Ramazan Günay ve Kani Türk, iki yedek katip üyeliğine Recep Uslu ve Mustafa Şen, İl Encümen üyeliğine Mustafa Yılmaz, Celal Çelik, Ali Uysal, İbrahim Kılıç ve Mehmet Yıldız seçildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com