İl il kızını arıyor

İl il kızını arıyor
Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde yaşayan emekli askeri hemşire 48 yaşındaki Songül Dalkıran yaklaşık bir ay önce “Dershaneye gidiyorum" diye evden ayrılıp bir daha dönmeyen lise öğrencisi kızı B.D.’yi il il arıyor.
Bodrum’a gelen anne Dalkıran, “Kızımın arkadaşlarından öğrendiğim kadarıyla evli ve iki çocuk babası bir kişiyle kaçmış. O kişinin eşini de buldum ancak onun da kocasından haberi yok. Kızımın hayatından endişe ediyorum, kızımın kandırıldığını düşünüyorum, yetkililerden yardım istiyorum" dedi.
 
Edremit İlçesi Cennetayağı Mahallesi 788 Sokak’ta yaşayan lise öğrencisi 17 yaşındaki B.D. 1 Mayıs’ta “Dershaneye gidiyorum" diyerek evden ayrıldı. Akşam saatleri olmasına rağmen kızlarının eve gelmemesi üzerine durumdan şüphelenen anne Songül Dalkıran ile baba emekli Albay Dr. Sedat Dalkıran (55), durumu polis ve jandarmaya bildirdi.

Kızının odasında, “Ben size layık olamadım kafamı dinleyeceğim" yazılı not bulan gözüyaşlı anne, hemen kızının arkadaşlarıyla görüştü. Evladının bir süre önce evli ve iki çocuk babası K.G. adlı kişiyle gönül ilişkisi yaşadığını öğrenen anne Dalkıran, söz konusu kişinin Ankara’da yaşayan eşine ulaştı. Eşinin, kocası K.G. ile bir süredir görüşmediğini söylemesi üzerine anne Songül Dalkıran il il dolaşıp kızını aramaya başladı.
 
DEDEKTİF GİBİ İZ SÜRMÜŞ
 
Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne bugün sabah saatlerinde gelen Songül Dalkıran kızının ilçeye geldiğini duyduğunu belirtti. Bodrum’da jandarma ve polise gidip burada da kayıp başvurusu yapan Anne Dalkıran, kızının kendisini bir bakanın yakını olarak gösterip, iş adamı gibi tanıtan kişi tarafından kandırıldığını ileri sürdü.

Söz konusu kişi tarafından kızının dolandırıldığını da iddia eden Songül Dalkıran, “Kızım üniversiteye hazırlanıyordu. O gün dershaneden dönmedi ve telefonları kapalıydı, çılgına döndük. Odasındaki eşyalarını karıştırırken bana bıraktığı, “Anne ben size layık olamadım, kafamı dinleyeceğim' yazılı notunu gördüm. Özel bir kolejde okutuyorduk, bir kafede tanıştığı ve kendisini bir bakanın akrabası olarak tanıtan kişi ile gönül ilişkisine girmiş, kişi kızımı kandırarak Bodrum'a veya Ege sahilinde bir yere götürmüş. Bu kişi nedeniyle kızım bizden sık sık yüksek miktarlarda parada istiyordu. Üzülmesin diye birkaç kez verdik, bir de gizlice altınlarımı ve paramızı alıp bu adama vermiş. Şahsın Ankara'daki eşini buldum onun da kocasından haberi yok. Kızımın biran önce bulunması ve evimize dönmesi için ne gerekiyorsa yapacağım. En büyük endişem kızımı uyuşturucuya alıştırıp satması veya öldürülmesi" dedi. Bir dedektif gibi kızının izini süren anne Dalkıran, kızını bulmak için yetkililerden de yardım istedi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com