İL JANDARMA KOMUTANI VURAL'DAN VALİ DAŞÖZ'E ZİYARET

İL JANDARMA KOMUTANI VURAL'DAN VALİ DAŞÖZ'E ZİYARET
İL JANDARMA KOMUTANI VURAL'DAN VALİ DAŞÖZ'E ZİYARET

MANİSA - İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Vural Erol, Jandarma Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Vali Halil İbrahim Daşöz’ü makamında ziyaret etti.
İl Jandarma Komutanlığında çalışan jandarma personelinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Vural Erol, Jandarma Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle ziyarette bulunduklarını ifade etti. Albay Erol, “Jandarma teşkilatı, Dünyada en eski kolluk teşkilatlarından bir tanesi. İl Jandarma Komutanlığı olarak sizden aldığımız destekle, vatandaşın huzur ve asayişini temin etmek için hizmetlerimiz devam edecek. 7 gün 24 saat, 365 gün vatandaşın her zaman hizmetindeyiz. Her zaman bir telefon kadar yakınlarındayız. 156 Jandarma İmdat hattı 24 saat açık olup, vatandaşlarımızın hizmetindedir” dedi.
İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Vural Erol her zaman halkın desteğini yanlarında gördükleri belirterek Manisalıları teşekkür etti. Jandarma teşkilatının devletin en köklü kurumlardan bir tanesi olduğunu belirten Vali Daşöz, Jandarma Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü kutladı. Vali Daşöz, “Jandarmamız kırsal kesimde halkımızın can, mal, ırz güvenliğini sağlayan, vatandaşımızın her işinde yardımcı olan, halkımız için güven kaynağı olan bir teşkilatımız. Jandarmamız güvenlik hizmetlerinin yanında hemen hemen her konuda halkımızın yardımcısı. Sosyal sorumluluk projelerinde de en önde giden kurmalarımızın başında geliyor. Kardeş Okul - Kardeş Kurum projesi kapsamında kardeş olduğu okulların eksiklerini tamamlıyorlar. Bunun yanında sosyal sorumluluk projesi kapsamında trafik güvenliği bakımından il genelinde traktörlere reflektör dağıtıldı. Bunun dışında ağaçlandırma, engelliler, madde bağımlılığı konularında sosyal sorumluluk ponjelerinde Jandarmamızın etkin rol aldığını görüyoruz. Halkımız hizmetlerinden dolayı teşkilatımızı seviyor, teşkilatımız da halkla içi içe olmalarından dolayı onlardan aldığı destek ile büyük bir özveriyle çalışıyor. Jandarma teşkilatımız kardeş kurum olan Polis teşkilatıyla uyum içerisinde çalışıyor. Birlikte ilin tüm güvenliğini çok güzel birlik ve beraberlik içerisinde yürütüyorlar. Manisa’mızın huzurlu bir kent olmasında, jandarmamızın gayretli çalışması ve halkla bütünleşerek halktan destek görmesinin çok büyük katkısı vardır” diye konuştu.
Ayrıca Vali Daşöz, Mardin’e tayini çıkan İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol’a yeni görev yerinde başarılar diledi. Albay Vural Erol, günün anısına Vali Halil İbrahim Daşöz’e üzerinde Jandarma Komutanlığı'nın arması işlenmiş seramik takdim etti.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com