İl Protokolü ve Basın Bir Araya Geldi!

İl Protokolü ve Basın Bir Araya Geldi!
Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Tıp Merkezi restoranında, il protokolü ve basın çalışanlarına bir araya geldi...

Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Tıp Merkezi restoranında, il protokolü ve basın çalışanlarına bir araya geldi.
AKÜ Tıp Merkezi restoranın da düzenlenen programda konuşan Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Afyonkarahisar'da 3,5 yıldır görev yaptığını ifade etti. Görev süresi boyunca seçkin basın mensupları ile çalıştığını vurgulayan Vali İmga, 'Yeni değerlerin basın camiasına katıldığını görmekten gurur duyuyorum. Afyonkarahisar basınının hayatı olumlu yönde motive eden anlayışa sahip. Tabii temel hak ve özgürlüklerde bir kısıtlama varsa bu öncelikle basın üzerinde etkisini hissettiriyor. Bugüne kadar
arkadaşlarımızla temaslarımızda Afyonkarahisar açısında ve ülkemiz açısından böyle bir sorunun dile getirilmediğini görmekten de ayrıca mutluluk duyuyorum' şeklinde konuştu.
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kentteki gazete ve televizyon sayısının Türkiye ortalamasına bakıldığında gayet güzel bir durumda olduğunu söyledi. Çoban, 'Basın yayın dünyasında gerek yazılı basın gerek görsel basın olarak çok geniş bir yelpazeye sahip. Ben gerçekten Afyonkarahisar basınının sağduyulu yayın yaptığına, basını şantaj aracı olarak kullanmadığına her zaman sevinen insanlardanım. Bunda dolayı gerek televizyonlar, gazetecileri candan kutluyorum' dedi.
Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği Başkanı Celal Bursalıoğlu, basın mensuplarına yakın ilgisi ve sürekli basının yanında olmasından dolayı Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga'ya plaket verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com