"İlçemize bir tek çivi çakmamıştır"

"İlçemize bir tek çivi çakmamıştır"
Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, Simav Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerinin, odanın sorumluluk alanı içinde bulunan Pazarlar ilçesini ihmal ettiğini öne sürdü..

Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, Simav Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerinin, odanın sorumluluk alanı içinde bulunan Pazarlar ilçesini ihmal ettiğini öne sürdü.
Torun, yaptığı açıklamada, Pazarlar ilçesi adına Simav Ticaret ve Sanayi Odasına defalarca bildirdikleri taleplerin yönetim tarafından kabul görmediğini savundu.
Şaphane ilçesinin Gediz Ticaret ve Sanayi Odasından hakkı olan hizmet ve yardımı her zaman aldığını söyleyen Torun, şöyle konuştu:
''Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin zaman zaman Ticaret ve Sanayi Odaları vasıtasıyla eğitim ve diğer alanlarda yaptığı yardımlardan Pazarlar olarak biz hiçbir zaman yararlandırılmadık. Biz belediye olarak gerek üniversitemiz gerek Tarım Kredi Kooperatifi Genel Merkezi ve gerekse diğer kurum ve kuruluşlarla ilçemize yatırım noktasında üst seviyede bir uyum ile çalışmakta ve bu gayretimizin meyvelerini almaktayız. Bu noktada Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarının başında gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin Simav temsilcisi olan Simav Ticaret ve Sanayi Odası ilçemize bir tek çivi çakmamıştır. Aksini ispat etsinler istifa etmeye hazırım. Biz ilçemiz adına sadece hakkımız olanı istiyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte Simav Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Pazarlar'a karşı olan tutum ve davranışlarında biraz daha hassas davranır.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com