İlginç nikah!

İlginç nikah!
İzmir'in Selçuk İlçesi'nde işletmeci Tufan Payamcı ile şehir planlamacısı Evrim Göçer, farklı bir nikah törenine imza attı.Çift, herhangi bir nikah salonunda evlenmek yerine gökyüzünü tercih etti ve nikahları uçakta kıyıldı.

Selçuk'ta Atatürk Mahallesi Cengiz Topel Caddesi'nde cafe işleten 31 yaşındaki Tufan Payamcı ile Selçuk Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü'nde şehir planlamacısı olarak çalışan aynı yaştaki Evrim Göçer, bir ömür boyu mutluluk için evet diyerek hayatlarını birleştirdi.

Genç çift, nikahlarının herkesten farklı olmasını arzu etti. Çift, Selçuk'un bir turizm merkezi olduğunu ve Efes Havaalanı bulunduğunu düşününce, nikahın uçakta kıyılmasını istedi. Evlenmek için belediyeye başvuran çiftin bu arzusunu Selçuk'un CHP'li Belediye Başkanı Vefa Ülgür de kırmadı.

Çift, bugün, Türk Hava Kurumu'ndan kiraladıkları küçük bir uçakla gökyüzünde süzülürken, Belediye Başkanı Ülgür nikahlarını kıydı. Tufan ve Evrim'in aileleri ve yakın dostları havalanı kafeteryasında merakla gözlerle çiftin uçaktan inmesini bekledi. Payamcı çifti uçaktan inince de düğün pastasını keserek, bu ilginç günü sonlandırdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com