Ilıcak Gül'ün Avukatlığına Soyundu!

Ilıcak Gül'ün Avukatlığına Soyundu!
Gülben Ergen'in, Twitter'ına 'Ülkemle ilgili endişelerim var' şeklinde yazdı, ortalık karıştı! İşte ayrıntılar...

Gülben Ergen'in, Twitter'ına 'Ülkemle ilgili endişelerim var' diye yazmasıyla başlayan tartışmanın yankıları sürüyor. Ergen ve kendisine 'Endişelerini açıkla' çağrısında bulunan Nazlı Ilıcak arasında mesaj trafiği yaşandı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün oğlu Mehmet Emre Gül'ün ünlü şarkıcıya 'Nedir endişeleriniz ve korkularınız?' diye sorması ise, Ergen'in bazı takipçilerine göre psikolojik baskı, bazılarına göreyse duyarlılık örneği olarak değerlendirildi.

Mehmet Emre Gül'ü sorduğu sorudan dolayı tebrik eden Ilıcak, Ergen'e 'Bugün Akşam gazetesi durumu özetlemiş. Kimse karnından konuşmasın dedim. Açık, net. Emre Gül, ülkene ait korku ve endişelerini açmanı istemekte haklı. Çünkü babası Cumhurbaşkanı. Tayyip Amca'sı Başbakan. Şimdi sıra senin korkularını ve endişelerini açmana geldi' şeklinde mesaj gönderdi.

Gülben Ergen ise Nazlı Ilıcak'a, 'Siz konuyu neden üzerinize alındınız Nazlı Hanım? Benim korkularım giderilebilecek cinsten görünmüyor' diye yanıt verdi. Ancak, Ergen'in endişelerini açıklaması konusunda ısrarcı olan Ilıcak'ın yanıtı ise, 'Haklısın herkesin soru sormaya ve bu kadar önemli bir konuda cevap beklemeye hakkı var. Sen korkan bir kitleyi temsil ediyorsun. Belki bir kitleyi temsilen açıklarsın, Emre Gül de sana cevap verir' şeklinde oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com