Ilıcak'ın 'Komplo'dan Gülen kurtardı' iddiasına sert yanıt!

Ilıcak'ın 'Komplo'dan Gülen kurtardı' iddiasına sert yanıt!
Gülen Cemaati'nin eski Emniyet İmamı olduğu iddia edilen Kemalettin Özdemir, Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir'e konuştu.

Nazlı Ilıcak'ın "Kaset komplosundan Gülen kurtardı" dediği "önemli zat"ın Kemalettin Özdemir olduğu iddia ediliyordu.

Özdemir'den ise bu iddialara sert bir yanıt geldi!

Nazlı Ilıcak'ın, CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta dile getirdiği "Böyle bir ilişkisi testip edilmiş, "aman gitme seni takip ediyor diye uyardım" dediği kişi Kemalettin Özdemir." iddiasıyla ilgili, Sevilay Yükselir, 'itibarsızlaştırma çalıştırması' yorumunda bulundu. İddianın muhattabı Özdemir ise Ilıcak'la mahkemede hesaplaşacaklarını söyledi.

İşte Sevilay Yükselir'in çok konuşulan o isimle gerçekleştirdiği ropörtajdan önemli detaylar:

 
"Bir dönem Cemaat'in en mühim isimleri arasında sayılan ancak yanlışları ve kötü gidişatı gördüğü için başta Fethullah Gülen olmak üzere tepe kadrolarına resti çekerek ayrı düşen Özdemir, elbette ki şahsına yapılan bu çirkin saldırının hesabını mahkemede soracak. Dün aradığımda Ilıcak'a dava açma hazırlığında olduğunu söyledi. Bu nedenle de çok fazla şey konuşmak istemedi ancak güç bela ağzından şu kadar açıklama alabildim:
 
"Böyle bir olay söz konusu değil. Bu alenen şahsıma atılmış iftiradır. Yargı önünde muhakkak bu iftiranın hesabını soracağım ancak adımı böyle bir çirkin olayın muhatabı olarak zikrettiği aynı programda; 'İddia deyip konuşarak olmaz bu işler. Varsa bir iddia belgesi ile kanıtlamak zorundasınız!' diyen Nazlı Ilıcak hanımefendinin bu tavrının yorumunu da kamuoyunun takdirine bırakıyorum."

Sevilay Yükselir'in köşe yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com