Ilıcak'tan Metiner'e cevap gecikmedi!

Ilıcak'tan Metiner'e cevap gecikmedi!
Nazlı Ilıcak "AKP'ye oy verdiğim için utanıyorum" itirafından sonra AKP'li Mehmet Metiner'in hedefi oldu. 'Asıl utanılacak durumda olan kendisi' diyen Metiner'e Nazlı Ilıcak'tan cevap geldi: Metiner'le filan uğraşamam hiç...
Nazlı Ilıcak AKP'li Metiner için; ' Bunlar böyle işte; öfkeleniyorlar, göze girmeye çalışıyorlar filan... Metiner'le filan uğraşamam hiç.' dedi ve ekledi: Metiner beni izlemeye devam etsin... 

Gazetevatan.com'dan Metin Özdoğan'ın haberine göre Nazlı Ilıcak aynı sertlikte Metiner'e cevap verdi.
 
İşte Ilıcak'ın açıklamaları:
 
BU BAŞARIYI KİMSEYE BORÇLU DEĞİLİM
 
"Ben 1974'ten beri köşe yazarıyım. Hep de üst düzey, okunan bir televizyoncu, gazeteci oldum. Ne köşemi, ne de televizyon programlarımı tek bir kişiye borçluyum. Bu, başarıyı kimseye borçlu değilim. Ben hep dindar kesimin mağduriyetini savundum. Başörtüsü meselesinde, 28 Şubat'ta; her ortamda. Bu demek olmuyor ki, onlarla aynı düşüneceğim"
 
BÜLENT ARINÇ DA BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYOR
 
"Hep dedim ki köşemde, televizyonda; 'Bu insanlar böyle düşünüyorlar. Dindarlar... Ancak sizin hayatınıza karışmayacaklar' E şimdi böyle bir açıklama gelince ben de bu sorumluluğun altına giriyorum. Kefil olmuşum. 'Utanıyorum' dediğim şey budur. Sadece ben de değil, Bülent Arınç da böyle düşünüyor. Laiklik farklı seçenekler sunmaktır. Nasıl bütün yurtlar karma olsun diyemezseniz, karma yurtlar kaldırılsın da diyemezsiniz. Şikayet üzerine eve baskın düzenleyemez."
 
METİNER'LE FİLAN UĞRAŞAMAM
 
"Metiner beni izlemeye devam etsin. Belki doğru bir şeyler öğrenir. Bunlar böyle işte; öfkeleniyorlar, göze girmeye çalışıyorlar filan... Metiner'le filan uğraşamam hiç. Ben sadece onlarla uğraşmıyorum ki; şimdi de bir eleştiri yöneltince hükümete 'Biz sana dememiş miydik?'çilerle uğraşıyorum. Herkes aynı mı düşünecek. Dün seviyordum, bugün sevmiyorum. Yarın destekleyebilirim. Neden körü körüne her şeyi kabul etmek zorundayım ki?"

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com