Ilıcak'tan Şok Erbakan İtirafı

Ilıcak'tan Şok Erbakan İtirafı
Bir dönem Milli Görüş çizgisinin partisi olan Fazilet Partisinden milletvekili seçilen Nazlı Ilıcak, katıldığı televizyon programında çarpıcı bir açıklama yaptı.

Eski Başbakanlardan Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın vefat etmesinin ardından bir televizyon programına katılan Nazlı Ilıcak, herkesi şoke etti.

Nazlı Ilıcak, katıldığı programda Necmettin Erbakan'ın vefat etmesini değerlendirdi.

Televizyondaki sözlerine "Gerçekten çok üzüldüm, beklemiyordum. Ben doğrusu Erbakan'ı severdim. Karşılaştığımız zamanlar da oldu. Türk siyasetine damgasını vuran siyaset adamı olarak hatırlanacak. Bugün iktidarda gördüğünüz isminin çoğu onun rahle-i tedrisatından geçti. Allah rahmet eylesin." diye başladığı konuşmasının devamında, kimileri için gaf, kimileri için de itiraf olarak değerlendirilecek sözler söyledi.

"BEN HİÇ OY VERMEDİM"

Ilıcak kendisine yöneltilen soru üzerine "Ben hiçbir zaman Refah Partisi'ne oy vermedim. Kendisinin politikalarına çoğu zaman hak vermedim. Siyaseten yaptığı yanlışlardan dolayı mutlaka konuşulacaktır. Kendisinin müthiş bir örgütçülük yeteneği vardı, bunu takdir etmek lazım." dedi.

Ilıcak'ın bu sözleri ekran karşısındaki izleyicileri şoke etti. Çünkü Ilıcak, 1999 yılında Erbakan'ın Milli Görüş çizgisinin partisi olan Fazilet Partisinden milletvekili seçilmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com