İlişki Sona Erdi

İlişki Sona Erdi
Sevgilisi Merve Şarapçıoğlu'ndan ayrıldığı konuşulan Berk Oktay, “Arka Sokaklar”daki rol arkadaşı Zeynep Beşerler ile görüntülendi.

Arka Sokaklar”ın yakışıklı komiseri Berk Oktay, bir süredir Merve Şarapçıoğlu ile aşk yaşıyordu. Sevgililer, geçtiğimiz hafta dizinin 200'üncü bölümü şerefine düzenlenen kutlama yemeğine de birlikte katıldı. Ancak iddiaya göre yemeğin ardından eğlenmek için Beyoğlu'na giden ikili, burada birden bire tartışmaya başladı ve bu kavga ilişkilerinin sonunu hazırladı.

Sabaha kadar eğlence
Berk Oktay, önceki akşam “Arka Sokaklar”daki rol arkadaşı Zeynep Beşerler ile buluştu. Daha önce de aşk haberleriyle gündeme gelen ikili, gecceyi bir mekan'da geçirdi. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Oktay ve Beşerler, çıkışta görüntülenmemek için hayli çaba sarf etti. Mekândan önce çıkan Oktay, kapıda gazetecilerin olmadığını düşününce yanına Beşerler'i çağırdı. Kol kola girip mekânın önünde bekleyen taksiye doğru yürüyen ikili, flaşların patlaması üzerine ayrılıp farklı yönlere doğru yürümeye başladı.

Ablaya gül verelim
Eğlendikleri mekanın önünde çiçek satan gencin Berk Oktay'a “Ablaya bir gül verelim” demesi, Zeynep Beşerler'i güldürdü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com