İlişkimiz Yoktu Mesajlaştık!

İlişkimiz Yoktu Mesajlaştık!
Zonguldak'ta, eşini parçalayarak öldüren Cihangir Topçu, eşinin cep telefonuna iş arkadaşı Erdoğan K.'dan mesaj gelmesi üzerine bunu yaptığını söyledi...

Geçen yıl Kasım ayında meydana gelen olayda, Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda (TTK) temizlik görevlisi olarak çalışan Cihangir Topçu, eve geç gelmesi nedeniyle tartıştığı 4 çocuğunun annesi Yeter Topçu'yu, gece uyurken baltayla öldürüp, cesedini parçalara ayırdı.

Parçaların bir bölümünü evdeki sobada yakan, bir bölümünü de kömürlükte saklayan Cihangir Topçu'nun, Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde ömür boyu hapis istemiyle yargılanmasına bugün devam edildi.

Dellileri karartmak suçlamasıyla tutuksuz yargılanan annesi Fatma Topçu'nun da hazır bulunduğu duruşmada kendisini savunan Cihangir Topçu, işyerinden arkadaşı olan Erdoğan K. ile eşinin ilişkisi olduğunu ileri sürerek, olay günü de cep telefonunda bu kişiden gelen mesajları gördüğünü söyledi.

"İLİŞKİMİZ OLMADI, MESAJLAŞTIK"

Mahkemenin, Gökçebey İlçesi'nde oturan Erdoğan K.'nın daha önce bu konuya ilişkin alınan, “Yeter Topçu ile bir ilişkimiz olmadı. Sadece bir iki defa mesajlaştık” şeklindeki ifadesini okuması üzerine Topçu, “Olay günü eşimin cep telefonunda Erdoğan K.'dan gelen cinsel içerikli bir çok mesaj gördüm. Zaten bu yüzden tartıştık” dedi.

2008'de, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğünü ileri süren Cihangir Topçu, mahkemenin atadığı avukatıyla görüşme imkanı olmadığı için daha fazla konuşmak istemediğini söyledi. Duruşma ertelendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com