İlk Müslüman Süper Kahraman

İlk Müslüman Süper Kahraman
İslamiyet'in terör yanlısı bir din olmadığını göstermeyi hedefleyen 'Bendeyar' adlı film, 14 Ekim'de vizyona girecek; hem Mekke hem İstanbul'da gala ....

İslamiyet'in terör dini olmadığını kanıtlamak amacıyla çekilen 'Bendeyar' adlı film; aksiyon sahnelerinde 'Matrix'i aratmayacak. 'Al Yazmalım' dizisinin 'Ahmet'i Ümit Olcay'ın canlandırdığı 'Bendeyar'; film boyunca dünyayı karıştırmaya çalışan Amerikalı ajanlarla mücadele edecek.

'NEO'YA BENZİYOR

Matrix'in 'Neo'su gibi giyinen 'Bendeyar', telepati gücüyle kötüleri etkisiz hale getirecek. "Hangi ülkenin vatandaşı olduğun veya dinin önemli değil. Kötüysen karşında beni bulacaksın" mesajı verecek olan süper kahramanın elinden silah düşmeyecek. yönetmeni Joel Leang'ın yönettiği film, 14 Ekim'de gösterime girecek. Galası hem Mekke, hem de İstanbul'da düzenlenecek olan filmde; Ümit Olcay'la birlikte Şemsa Deniz Tolunay, Kazım Çarman, Yaşar Alptekin, Senai Demirci ve Yasemin Balık da rol alıyor.

MEVLEVİ BAKIŞ AÇISI

Filmin yapımcısı Haşim Akten; Mevlana'nın hayata bakış açısının vurgulandığı 'Bendeyar'ı çekme amaçlarını şöyle anlattı: "Türk sinemasına heyecan lazım. Topluma yeni çağın ideallerini aşılayacak ruh lazım. 'Bendeyar', tarihimizdeki gerçek kahramanların çağdaş ruhudur. Bu filmde yüzde 100 mükemmellik bulamayacaksınız ama, Türk sinemasında bir yeniliğin adımını, aksiyonu imanıyla pekiştiren 'Bendeyar'ı göreceksiniz."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com