İlk toplantı yapıldı

İlk toplantı yapıldı
Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne katılım sürecinde gerçekleştirilen reformların tam olarak hayata geçirilmesi için Kütahya'da kurulan 'Avrupa Birliği'ne Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu' ilk toplantısını İl Özel İdaresi Meclis Toplant

Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne katılım sürecinde gerçekleştirilen reformların tam olarak hayata geçirilmesi için Kütahya'da kurulan 'Avrupa Birliği'ne Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu' ilk toplantısını İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonu'nda yaptı.
Vali Yardımcısı Metin Selçuk'un başkanlığını yaptığı toplantıda İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Avrupa Birliği Bürosu çalışanları tarafından kurul üyelerine “Avrupa Birliği'ne Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulunun Yapısı ve İşlevleri', 'Hibe Projesi Başvuruları ve Genel Bilgi' ile 'Kütahya İli Başarı Öyküleri' konularında bilgi verildi.
Toplantıda ayrıca Kütahya ilindeki AB uyum süreci değerlendirilerek ileriye dönük geliştirilebilecek stratejiler üzerinde duruldu.
Toplantıya Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Nejat Özturan, Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Torun, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Erhan Ar, kaymakamlar, daire amirleri ile birlikte sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com