'İlkokul çocuğu gibi konuşuyor'

'İlkokul çocuğu gibi konuşuyor'
Sunucu Wendy Williams'ın şov programında şarkıcı Beyonce hakkında yaptığı yorum hayranlarını şaşırttı.

ABD'li sunucu Wendy Williams, talk-show programında dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce hakkında yaptığı yorumlarla gündem yarattı. Program esnasında Beyonce'un kendi hayatını anlatacak belgeseli hakkında konuşan sunucu, önce ünlü şarkıcıya hayran olduğunu söyledi.

Belgesel hakkında bilgi veren Williams daha sonra Beyonce'nin konuşmayı beceremediğini, ancak ilkokul çağındaki çocuklar seviyesinde kendini ifade edebildiğini söyledi. Şarkıcıya belgesel ekibi ile tanıştırılmadığı için de sitem eden sunucu 'Ben Beyonce'ye hayranım. Her ne kadar kendisi bizi belgeseldeki yeni ekibiyle tanıştırmamış olsa da programını izleyeceğim' şeklinde konuştu.

Sözlerine devam eden Williams, 'Beyonce beşinci sınıf ilkokul çocukları gibi konuşuyor. Aslında, konuşamıyor' dedi.

Hollywood'un yıldız isimleriyle ilgili yaptığı acımasız yorumlarıyla ünlü sunucu daha önce de Beyonce hakkında polemik yaratan açıklamalarda bulunmuştu. Williams, şarkıcının bebek beklediğini ilk açıkladığı dönemde, Beyonce'nin hamileliğine inanmadığını ifade etmişti.

Williams ayrıca, Jessica Biel'in şarkıcı Justin Timberlake ile evlenmesinin ardından Haziran ayında bir açıklama yaparak çiftin evliliğinin uzun sürmeyeceğini de söylemişti.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com