İlyas Aslan 2. kez başkan seçildi

İlyas Aslan 2. kez başkan seçildi
Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan, güven tazeledi.

Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın Genel Kurul’u Çınar Otel’de gerçekleştirildi. Oda Başkanı İlyas Aslan, tek liste ile girdiği seçimlerde güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Genel Kurul’a odaya kayıtlı çok sayıda şoför esnafın yanı sıra, MHP Kütahya Milletvekili ve Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık, AKP Kütahya Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu, Esnaf Oda Başkanları katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile açılan Genel Kurul’da Divan Başkanlığı görevini Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Enver Erdoğan yaptı. Gündemin sıradaki maddesi gereğince Bilanço ve gelir-gider hesapları okundu. Bu raporların da ibrasının ardından, oda yönetimi oy birliği ile aklandı.
Yönetimin ibra edilmesinin ardından oda üyelerine teşekkür eden Başkan İlyas Aslan, görev aldıkları 2010 yılından itibaren şoför esnafının sorunları için çalışmalarını tüm güçleri ile sürdürdüklerini söyledi.

Oda üyelerinin kanunlar çerçevesinde tüm sorunlarına çözümler arandığını ifade eden Aslan, “Esnaf ve Sanatkarımızın sorunlarının çözümleri noktasında her zaman esnafımızın destekçisi olduk. Esnaf ve Sanatkarların sorunlarını gerektiğinde bakanlıklara taşıdık ve çözümü oralarda aradık” dedi.

Kütahya Belediye Başkan adaylarından Yeni kamyon garajının yerinin belirlenmesi, Ticari taksi duraklarının yenilenmesi, ve Halk Otobüsleri duraklarının yenilenmesi konusunda söz istediklerini belirten Başkan İlyas Aslan, “Yaklaşık 600 bin üyesi olan ülkemizin en büyük meslek kuruluşlarından biriyiz. Ve bundan gurur duyuyoruz. Yurt sathına yayılmış örgütlerimizle birlikte üzerimize düşen görev ve sorunlulukların bilinciyle, üyelerimize ve halkımıza hizmet ediyoruz” İfadelerini kullandı.

Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan’ın ardından söz alan MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Alim Işık ve AKP Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu, yapılan genel kurulun şoför esnafına hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde, İlyas Aslan Başkanlığındaki yeni yönetim, Ahmet Ali Yel, Kamil Mutlu, Gıyas Fidan, Ethem Kuru, Galip İpek, Cengiz Yılmaz, Murat Keskin ve Adem kamsız’dan oluştu.

Denetim Kurulunda ise İsmail Gündoğdu, Mustafa Arslanhan ve Zafer Bayır görev aldı. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com