İmam öz kız kardeşine tecavüz etti!

İmam  öz kız kardeşine tecavüz etti!
Kars'ta yaşanan bu olay tüyler ürpetti.
Kars'ta imamlık yapan 28 yaşındaki A.B. ve 25 yaşındaki M.B., Erzurum’un Yakutiye İlçesi’nde oturan kız kardeşleri 21 yaşındaki H.B.’ye tecavüz ettiler. Ayrıca 21 yaşındaki genç kıza para karşılığı 2 kişi daha tecavüz etti. İmam ile 25 yaşındaki erkek kardeşinin 21 yaşındaki kız kardeşlerini pazarladıkları öğrenildi.
 
Annesini 7 yıl, babasını 1 yıl önce kaybettiğini belirten H.B., birlikte yaşadığı ağabeyi M.B.’nin ve Diyanet İşleri kadrosunda imam olan ağabeyi A.B.’nin de önceleri defalarca tecavüzüne uğradığını söyledi.
 
Tecavüze uğarayan 21 yaşındaki H.B. "İlk tecavüz olayını ablam R.’ye anlattım. Kimseye söylemememi aksi halde ağabeyimin işinden olacağını söyledi. Ağabeyimin tecavüzünden hamile kaldım, Ankara’ya götürdü kürtaj oldum. Daha sonra da küçük ağabeyim M.B., tecavüz etti. Ayrıca N.Ç. ve E.P.’nin de tecavüzüne uğradım."  dedi.
 
21 yaşındaki kız kardeşi,ne tecavüz eden İmam görevinin oluşturduğu baskıdan dolayı bu olayı gerçekleştirdiğini ileri sürdü. Genç kızın diğer kardeşi ise her şeyi itiraf etti. (BCE)
Etiketler: , , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com