“İmamın ordusunun nasıl kaçtığını gördük”

“İmamın ordusunun nasıl kaçtığını gördük”
Ünlü modacı Barbaros Şansal, Gezi Parkı direnişini anlattı.

Taksim Gezi Parkı için başlatılan eylemlere alanlarda destek veren modacı Barbaros Şansal, polisin sert müdahalesine yine sert ve imalı sözlerle tepki gösterdi.
 
"GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER"
 
Halk TV yayınına telefonla bağlanan terzi yamağı Barbaros Şansal, "Yıkım emri olmasına rağmen, yapımında işçi öldüğü halde Süzer Plaza'nın önünde hareketlilik yok. Nişantaşı'nda emperyalist sermayenin yatırımlarını koruyorlar. Artık onlar da yok. İmamın ordusunun nasıl kaçtığını gördük. Geldikleri gibi gidecekler. Ama giderken şunu unutmasınlar. Fas'a giderken feslerini giymeyi unutmasınlar" dedi.
 
"ARADIĞINIZ ŞEY ÖNÜMDE"
 
Daha önce polisin tecavüzüne uğradığını açıklayan Barbaros Şansal "Ben bir terzi yamağıyım. Ben hayatımı dike dike kazanıyorum. Bana 16 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Ben Başbakan'ın kızının kuaförünün nasıl polis tarafından kapatılan yollarda özel olarak evine götürüldüğünü biliyorum" dedi.
 
Şanal, "Ben son olarak polise şunu söylemek istiyorum. Bir daha bana arkamdan saldırmasınlar. Çünkü aradıkları şey önümde sallanıyor!" şeklinde konuştu. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com