İmirzalıoğlu ile Tüzünataç Arasında Aşk mı Var?

İmirzalıoğlu ile Tüzünataç Arasında Aşk mı Var?
Ezeli dedikodu yeniden alevlendi! Berrak Tüzünataç'la Kenan İmirzalıoğlu arasındaki aşk dedikoduları ilk olarak geçen yıl birlikte rol aldıkları Ejder Kapanı filmi sırasında ortaya çıktı.

Ejder Kapanı filminden sonra Ezel dizisinde yine yolları kesişen Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç'ın aşk yaşadığı iddiası sanat camiasında herkesin dilinde!,

İkili, Tüzünataç'ın sevgilisi Nejat İşler, Ankara'dayken Kavacık'ta bir restoranda baş başa görüldü.

KÖPRÜNÜN ALTINDAN ÇOK SULAR AKTI
Ezeli dedikodu yeniden alevlendi! Berrak Tüzünataç'la Kenan İmirzalıoğlu arasındaki aşk dedikoduları ilk olarak geçen yıl birlikte rol aldıkları Ejder Kapanı filmi sırasında ortaya çıktı. Özellikle filmdeki sevişme sahnesi sonrası iyice dillendirilen dedikoduları iki oyuncu da yalanladı. Tüzünataç, o günlerde yine aynı filmde rol arkadaşı olan Nejat İşler'le aşk yaşıyordu. Ancak köprünün altından çok sular aktı.

YEMEKTE SEVGİ SÖZCÜKLERİ FISILDADI
Berrak Tüzünataç, Nejat İşler'le ayrılıp tekrar barıştı. Ancak Tüzünataç, Kenan İmirzalıoğlu'nun Ezel dizisinin kadrosuna katılınca dedikodular yeniden alevlendi. Son günlerde herkes ikilinin İstanbul Kavacık'ta bir restoranda baş başa yediği yemeği konuşuyor. Nejat İşler, Behzat Ç.'nin çekimi için Ankara'dayken buluşan İmirzalıoğlu ile Tüzünataç'ın yemek boyunca bir birlerine sevgi sözcükleri söylediği iddia edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com