İmparator'un İlk Raporu

İmparator'un İlk Raporu
Rekor bir oyla Galatasaray Başkanı olan Ünal Aysal'ın, teknik direktörlük için yaptığı Fatih Terim hamlesi camiadan büyük destek gördü.

Galatasaray'da 3. Fatih Terim dönemiyle ilgili artık resmi bir açıklama yapılması beklenirken, Ünal Aysal ve Ali Dürüst ikilisiyle Les Ottomans Oteli'nde biraraya gelen tecrübeli hocanın takımla ilgili düşünceleri de belli oldu. Ali Dürüst'ün, “Galatasaray sohbeti gerçekleştirdik” dediği görüşmede Fatih Terim'in takım ve gelecekle ilgili ortaya koyduğu görüşler ile tespitler şöyle...

MEVCUT KADRO ASLA KÖTÜ DEĞİL

Fatih Terim, Galatasaray takımının kötü olmadığını düşünüyor ve üzerine basa basa, “Kadro belirtildiği gibi kötü değil aksine iyi bir futbolcu topluluğu var. Yerliler içinde Kazım, Arda, Servet, Hakan Balta, Sabri ve Yekta milli takımın oyuncuları. Bunların üzerine daha iyi ve genç yerli takviyesi gelecek için yeterli olacaktır” diyor.

G.SARAY RUHU CANLANDIRILACAK

Fatih Hoca aynı Ali Dürüst gibi Florya'daki sorunun, futbolcu odaklı olmadığını belirtiyor ve ekliyor, “Önemli olan özgüveni geri getirip, aile ortamını yeniden yakalamak. Var olması gereken özgüveni geri getirdiğimiz zaman herşey gerçekleşir. Sorun futbolcu sorunu değil. G.Saray ruhunu yeniden canlandırmak gerekli.”

İSVEÇLİ YILDIZLARA ONAY VERDİ

Ünal Aysal'ın, Bülent Tulun vasıtasıyla “Yeni teknik adam onaylarsa” maddesi ile ön sözleşme imzaladığı İsveçli yıldızlar Elmander ve Kallström'e, Terim'den onay çıktı. Aysal'ın, “Elmander ve Kallström'ü istiyorum” sözlerinden sonra Fatih Terim de iki oyuncunun transferine yeşil ışık yaktı.

ARDA TURAN KALIRSA İYİ OLUR

Başkan Ünal Aysal, daha önce defalarca Arda Turan'ın Galatasaray için büyük bir değer olduğunu belirtti ve kalması için kendisiyle görüşeceğini söyledi. Fatih Terim'in de Arda'nın Galatasaray ve Türk futbolu için büyük bir yetenek olduğunu belirtip, güçlü bir orta saha ile başarıya gidileceğinin altını çizdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com