İmparator'un şampiyonluk sırrı!

İmparator'un şampiyonluk sırrı!
İşte Fatih Terim'in G.Saray'a 2 kupa kazandırmasının altında yatan sır:
Süper Kupa 'Fatih'i Cimbom, gece 03.45'te Erzurum'dan evine döndü
 
Herkes evine gitti. Terim'e 'Hoca hala burada mısın? diye soruldu.
 
Terim; 'Fulya Hanım ile konuştum. Ben buradayım' dedi ve ekledi:

'DAHA YAPACAK PEK ÇOK İŞİMİZ VAR'
 
G.Saray, Fatih Terim ile 2 kupa kazandı... İmparator, 3. dönemini yaşadığı Sarı-Kırmızılı takımda toplamda kupa sayısını 14'e çıkardı. Aslan, hem Lig Şampiyonluğu hem Süper Kupa'yı kazanırken bu başarıda temel rolü Fatih Terim üstlendi.. Peki Terim nasıl başarılı oldu?
 
İşte bunun yanıtını en iyi anlatacak olay Erzurum'da oynanan Süper Kupa maçı sonrası yaşandı.. Sarı-Kırmızılı takım 23.30 gibi biten maçın ardından sahada büyük bir coşku yaşadı. Gece yarım gibi de stattan takım ayrıldı. Sonra havalimanı, beklemeler ve yolculuk derken G.Saray, gece saat 03.30'da İstanbul'a indi.
 
NE EVİ ARKADAŞLAR
 
Çılgın bir taraftar grubu tarafından karşılanan Aslan, ardından otobüsle Florya'nın yolunu tuttu. A Milli Takımlara seçilen toplam 9 oyuncu kamplar için sabaha karşı otellerine gitti. Milli takımlarda olmayanlar da Florya'nın ardından evin yolunu tuttu.
 
Ancak öyle bir olay yaşandı ki, inanılır gibi değil... Saat Florya'da 03.45'ti ve Fatih Terim hala evine gitmiyordu. Futbolcular bunu merak etti, Terim'e sordu: 'Hocam siz eve gitmiyor musunuz?'
 
Terim'in cevabı hazırdı: 'Ne evi... Fulya Hanım ile konuştum, eve gitmeyeceğim.. Yapacak daha çok işimiz var. Çalışacağım.'
 
NASIL BAŞARILI OLUNUR?
 
İŞTE İmparator farkı buydu... Zafer sarhoşluğu değil yeni başarıların açlığını yaşıyordu. Süper Kupa'nın sevincini statta ve Erzurum'da yaşamış, Florya'ya ise yeni işler taşımıştı. Eşi Fulya Hanım'dan da bu konuda izni kopartmış ve yeni sezon çalışmalarına kendisini hemen konsantre etmişti.
 
Fatih hoca, oyuncuları eve gönderdikten sonra odasına çekilip F.Bahçe derbisinin özetini izledi. Kasetten çıkartılması gereken dersleri çıkarttı. Kasımpaşa maçında neler yapabileceklerinin gözlemini yaptı. Ardından 1-2 saatlik uyku sonrasında sabah 10.00'daki idmanı kenardan izledi ve adeta 'Nasıl başarılı olunur' dersi verdi. (MUT)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com