İmralı'dan Dönen Avukatlar Sessiz Kaldı!

İmralı'dan Dönen Avukatlar Sessiz Kaldı!
Öcalan ile görüşen dört avukatı soruları cevapsız bıraktı.

Abdullah Öcalan'la görüşmek için İmralı Adası'na giden dört avukat, gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından akşam saatlerinde adadan ayrıldı. Avukatların dönüşte Öcalan'ın Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'e yönelik görüşlerinin ne olduğuna dair bir şeyler söylemesi beklenirken, konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

AÇIKLAMA YAPMASAK DAHA İYİ OLUR
Kardeşi Mehmet Öcalan ile önceki gün yarım saat süren bayram görüşmesi yapan Abdullah Öcalan'ı bugün de dört avukatı ziyaret etti. Sabah saatlerinde Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na gelerek adaya geçen Öcalan'ın avukatları Şaziye Önder, Muhti Öztütün, Şakir Demir ve Ömer Güneş, yaptıkları görüşmenin ardından Akşam 19.30 sıralarında Gemlik'e dönüş yaptı.

Avukatların, Öcalan'ın "Silahlı mücadele dönemi bitmiştir" açıklamaları sonrası istifasını istediği ancak BDP'nin arka çıktığı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'e yönelik görüşlerinin ne olduğuna dair bir şeyler söylemesi beklenirken, konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Öcalan'ın 4 avukatı da sessiz kalmayı tercih etti. Avukat Ömer Güneş gazetecilerin ısrarlı soruları üzerine, "Açıklama yapmasak daha iyi olur'' cevabı verdi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com