İmza isteyen hayranını kovdurttu!

İmza isteyen hayranını kovdurttu!
Ünlü pop şarkıcısı Jennifer Lopez, bir otel çalışanını imza istemesi üzerine şikayet ederek kovulmasına sebep oldu.
Almanya turnesi kapsamında dört günlüğüne Düsseldorf’daki Breidenbacher Hotel’de kalan ünlü yıldızın şikayeti üzerine bir kat hizmetçisi işten çıkarıldı.
 
Alman Bild gazetesinin haberine göre, kötü bir şey yapmadığını söyleyen kat hizmetçisi olayı şöyle anlatıyor: “Jeniffer Lopez’in büyük bir hayranıyım. Odasının bulunduğu katı temizliyordum. Tüm cesaretimi toplayıp kapısını çaldım. Kapıyı açan iki asistanı imza isteğimi nazikçe geri çevirdi”
 
Olayın devamının nasıl geliştiğini anlamadığını söyleyen 43 yaşındaki kat hizmetçisi Bete DojaErtesi gün çalıştığım temizlik şirketinden arayıp, Jennifer Lopez’in şikayeti üzerine işten çıkarıldığım söylediler” diyor.
 
ACIMASIZ LOPEZ!
 
Otel girişinde hayranlarına coşkuyla el sallayan Jennifer Lopez’in kapılar ardında neden bu kadar acımasız davrandığı merak konusu.
 
Otel yöneticisi Cyrus Heydarian, “Çalışanımız sözleşmemizin maddelerine aykırı davranıp, müşterimizin özel hayatına müdahalede bulundu. Bunun kabul edilemez bir durum olduğu kesin ama kovulma ile ilgili bilgim yok. Bu temizlik firmasının bileceği bir şey” diyor.
 
Temizlik firmasının olayın medyaya yansımasının ardından Doja’ya başka bir otelde yeniden iş verdiği söyleniyor.(SNK)
 
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com