İnanılmaz Kaza Böyle Görüntülendi!

İnanılmaz Kaza Böyle Görüntülendi!
Kenya'da kasasında onlarca insan bulunan kamyonet devrildi. Sürücünün kontrolü kaybetmesi sonucu devrilen kamyonetin kasasında bulunanlar yola savruldu..

Kazada çok sayıda kişi yaralanırten şans eseri ölen olmadığı belirtildi. Kamyonetin arkasından gelen araçta bulanan bir kişi kaza anını ve sonrasını saniye saniye görüntülendi.

İnanılmaz kaza Kenya'da meydana geldi. Kasasında onlarca insan bulunan iki kamyonet yolda seyir halindeyken, kamyonetlerden birinin sürücüsü aracın direksiyon hakimiyetini kaybetti.. Yolda sağa-sola savrulan kamyonet bir kaç metre sonra devrildi. Kamyonetin kasasında bulunan onlarca insan kaza sırasında yola savruldu, bazıları ise araç içinde sıkıştı.

Kaza sonrası can pazarının yaşandığı olay yerinde duran diğer araç sürücüleri yaralılara yardım etti. Kazadan yara almadan kurtulanlar ve çevredeki vatandaşlar ise devrilen kamyoneti düzelterek içinde sıkışanları kurtarmaya çalıştı . Kazada çok sayıda kişi yaralanırken şans eseri ölen olmadığı bildirildi. Kaza yapan kamyonetin arkasında seyreden araçta bulunan bir kişi kaza anını sonrasını saniye saniye görüntülendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com