İnce: "Açıklamalarım hiçbir televizyonda çıkmıyor"

İnce: "Açıklamalarım hiçbir televizyonda çıkmıyor"
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, yaptığı açıklamaların hiçbir televizyon kanalında çıkmadığını söyledi.

İnce, Yalova'da bir restoranda gazetecilere yaptığı açıklamada, partisinin il danışma kurulu toplantısında yaptığı açıklamaların medyada yer almamasını eleştirdi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

TBMM'de teskere görüşmeleri esnasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ''Geçmişte Esad'la tatil yaptın. Bugün kavga yapıyorsun'' dediğini hatırlatan İnce, ''Başbakan meclis kürsüsüne çıkıp bana cevap veremedi. Daha sonra İstanbul'dan bana 'yalancı' dedi. Dün bir basın açıklaması yaptım. Türkiye'nin hiçbir televizyonu buna yer vermedi. Böyle bir şey, böyle demokrasi olur mu? 30 kanaldan bana 'yalancı' diyecek. Ben bir kanalda bile buna cevap veremeyeceğim. Açıklamalarım hiçbir televizyonda çıkmıyor'' dedi.

İnce, Başbakan Erdoğan'ın medya üzerinde baskı kurmaktan vazgeçmesi gerektiğini dile getirerek, ''Bana 'yalancı' diyenin cevabını yayınlama hakkımı kullandırsınlar. Haftaya da bir tezkere görüşülecek. Bunları meclis kürsüsünden nasıl yapacağımı herkes görecek. O zaman da kaçamayacak ve yayınlayacaklardır diye düşünüyorum'' ifadesini kullandı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com