İnce, Arınç'ı bu kez kalbinden vurdu

İnce, Arınç'ı bu kez kalbinden vurdu
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç seslenişi yeni bir polemiği de başlatacak.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın ÖTV zammı ile ilgili yaptığı 'Vardır bir hikmeti' açıklamasına tepki göstererek, “Sayın Arınç, ağlamadan sorumlu başbakan yardımcısıydı. Herhalde şimdi saçmalamadan sorumlu veya pişkinlikten sorumlu başbakan yardımcısı olacak" dedi.

Yalova’da bulunan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, eski öğrencisi Melek Akpınar ve eski öğretmeni Mustafa Hilmi Kulaber’in yöneticiliğini yaptığı özel bir dershaneye ziyarette bulundu. Burada öğretmeni ve öğrencisiyle sohbet eden Muharrem İnce, bir sınıfa girerek fizik dersi anlattı. Sınıftaki öğrencilere iki soru yönelten Muharrem İnce, öğrencilerle balık ısmarlama iddiasına girdi. Öğrencilerin iki sorudan birini doğru cevaplaması üzerine İnce, iddiayı kaybetti.

İNCE BİR KONUŞTU, PİR KONUŞTU...

Daha sonra öğrencilere konu anlatan Muharrem İnce'yi, eski öğrencisi olan Melek Akpınar ve eski öğretmeni Mustafa Hilmi Kulaber başarılı buldu. Burada bir konuşma yapan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, fizik öğretmenliğinin siyasete katkısı olduğunu söyledi.

Gündemdeki son gelişmelerle ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Muharrem İnce, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın geçtiğimiz günlerde ÖTV zammı konusunda yaptığı “Vardır bir hikmeti" açıklamasına tepki göstererek, “Sayın Arınç, ağlamadan sorumlu başbakan yardımcısıydı. Herhalde şimdi saçmalamadan sorumlu başbakan yardımcısı olacak. Veya pişkinlikten sorumlu başbakan yardımcısı olacak. Buna pes derim. Bu kadar milleti, fakir fukarayı, garip gurebayı inciteceksiniz, sonra birisi 'Yok ayarlamaydı' diyor. Birisi hikmet arıyor. Zamda hikmet arayan bir başbakan yardımcısı. Tuzun koktuğu yer işte burası. Yazıklar olsun diyorum başka bir şey de demiyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com