İnce'den Gökçek'e cevap

İnce'den Gökçek'e cevap
'12 saat çalışma' iddasında olan Melih Gökçek'e Muharrem İnce'den cevap geldi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek dün katıldığı bir televizyon programında Muharrem İnce hakkında iddialar ortaya attı. Tekrar AKP Ankara Belediye Başkan Adayı olması konusunda programa çağrılan Gökçek CHP'deki rakibinin Muharrem İnce olmasını istediğini söyleyerek "İstediğim aday olursa 24 saat yerine 12 saat çalışırım" dedi.

Ne kastederek bu sözleri söylediği sorulan Gökçek "Kendisi 12 saatini özel işlerine ayırıyor bildiğim kadarıyla sabahta uyanması zor oluyor" iddiasında bulundu. Gökçek'in sözlerine twitter'dan cevap veren İnce 'saçmalamış' dedi.

"CHP kimi isterse onu aday yapar. Muharrem Bey'i aday yaparlarsa şöyle memnun olurum, 24 saat yerine 12 saat çalışırım. Daha rahat bir seçim çalışması yürütme imkanımız olur. O açıdan Muharrem Bey'i tercih ederim. Kendisi 12 saat zaten kendisinin kendi özel meşguliyetleri oluyor bildiğim kadırıyla. Biraz da sabah kalkınca mahmurluğu olunca ben seçimleri daha rahat götüreceğini umuyorum. Tabi bu CHP'nin bileceği iş." diyerek anlamsız bir çıkış yapan ve neyi ima ettiğini belli olmayan Gökçek'e Muharrem İnce şöyle cevap verdi;

"Melih Gökçek dün bir tv kanalında benimle ilgili saçmalamış! 12 saat değil 24 saat çalışırım! Sabah mahmurluğu falan da olmaz!Ama eminin şu anda uyuyordur! Çünkü karanlıkta güya çalışır ama uyuyamaz! Sabah yatar öğlen kalkar!" (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com