İnci'den Justin Biber oltası

İnci'den Justin Biber oltası
İnci'nin Justin Bieber oltası sazanları deşifre etti!

Justin Bieber'ın Türk kızları hakkındaki ter kokuyorlar tweeti İnci Sözlük yazarının photoshop becerisiymiş..

Müzik dünyasının ergen yıldızı Justin Bieber’ın Türk kızlarını aşağılayan bir tweet yazdığı yönündeki haberlerin altından İnci Sözlük çıktı. Sözlükçülerin
Justin Bieber oyunu sosyal medya kadar internet medyasında da karşılığını buldu. İnci'nin oltasına düşen Erol Köse ise kelimenin tam anlamıyla rezil oldu.

TÜRK KIZLARI TER KOKUYOR TWEET'İ SAZAN AVINA DÖNDÜ

Bieber’ın twitter hesabından İngilizce olarak, “İnanılmaz gece için tüm Türk kızlarına teşekkür ederim ama aynı şeyi ter kokuları için söyleyemeyeceğim” yazdığı yönündeki iddia kısa sürede sazan avına döndü. Photoshop becerilerini kullanarak Justin Bieber’ın Twitter hesabına uyarlanmış bir tweet hazırlayan İnci Sözlük, günün sürprizine imza atmış oldu. Birçok haber portalı da bu dedikodudan yola çıkarak bu tweeti Justin Bieber’in hesabından atılmış gibi haberleştirdi.

EROL KÖSE REZİL OLDU

Twitter’da yazdıklarıyla gündeme gelen Erol Köse de Justin Bieber iddiasına kanan sazanlar kervanına katıldı. Ancak işi bartan Köse, İnci Sözlük'ün eylemi üstlenmesinden sonra bile haberin arkasında durdu. Twitter’daki hesabından:"Yazdı sildi, ezik velet. Sen kurban ol Türk kızlarının kokusuna" diyen Köse hayli zor durumda kaldı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com