''İndirim kampanyası''

''İndirim kampanyası''
Kütahya'da, ekonominin canlandırılması amacıyla Valilik, belediye, Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KÜTESOB) tarafından organize edilen ''Kütahya Alışveriş Günleri'' kortej yürüyüşüyle başladı.

KÜTSO Başkanı Nafi Güral, Belediye Başkan Yardımcısı Nejat Özturan, Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Erdal Yıldırım, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlardan oluşan grup, 30 Ağustos İlköğretim Okulu önünde yürüyüşe başladı.
Cumhuriyet Caddesi boyunca gençlerin gitarla yaptığı müzik eşliğinde yürüyüşe devam eden grup, vatandaşları, bazı iş yerlerinde 30 Mayısa kadar indirimler uygulanarak sürdürülecek etkinlikler kapsamında alışveriş yapmaya davet etti.
Güral, yürüyüş sırasında ''Kütahya Alışveriş Günleri'' kampanyasına katılan bir iş yerinden 90 lira yerine 80 liraya satın aldığı kol saatini, bir öğrenciye hediye etti.
Caddeden geçenlere karanfiller dağıtan grubun yürüyüşü, Zafer Meydanı'nda sona erdi.
Kentte, küresel ekonomik krizin etkilerinin azaltılması amacıyla planlanan indirimli ve hediyeli alışverişler, ''Yaşam Burada'' logosu bulunan iş yerlerinde 30 Mayısa kadar geçerli olacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com