İndirimli kredi ve ücretsiz hizmet kazanmak istermisiniz!

İndirimli kredi ve ücretsiz hizmet kazanmak istermisiniz!
Şekerbank'ın esnaf/küçük işletme segmentine özel geliştirdiği “Dostluk Kazansın” kampanyası 31 Ağustos 2010 tarihine kadar devam edeceği açıklandı.

Şekerbank'ın esnaf/küçük işletme segmentine özel geliştirdiği “Dostluk Kazansın” kampanyası 31 Ağustos 2010 tarihine kadar devam edeceği açıklandı.
Şekerbank, “Dostluk Kazansın” kampanyası ile iki arkadaşını bankaya yeni müşteri yapan referans müşterisine; faiz indirimi, 3 ay POS kira bedeli muafiyeti ve vadesiz mevduatta hesap işletim ücretinde muafiyet uygulayacağını açıkaldı. “Senelerdir Şekerbank'la çalışan yan dükkanın sahibi komşun, şimdi seni de Şekerbank'lı yapmak istiyor” sloganıyla başlayan kampanyanın, 31 Ağustos 2010 tarihine kadar devam edeceği vurgulandı. Kampanyadan, bankanın mevcut ve potansiyel esnaf, mikro ve küçük işletme segmentindeki müşterilerininde yararlanabileceği de belirtildi.
Esnaf ve Küçük İşletmelerin her zaman yanında ve üretene destek olduklarını açıklayan Şekerbank; “Dostun da bizimle çalışsın, sana avantaj sağlayalım, dostluk kazansın” kampanyasında, piyasaya göre çok uygun faizle kredi vereceğini duyurdu. Bugüne kadar sektörde bireyler ve ağırlıklı kredi kartları için uygulanan bu kampanya, Şekerbank'ın vizyonu doğrultusunda ilk kez esnaf ve küçük işletme segmentine özel uygulandığıda kaydedildi.
“Esnafa Taksitli Kredi”, “Mikro Finansman Kredisi” ya da “Taksitli Ticari Kredi” ürünlerinden birini kullananlara, kampanya süresince aylık %1,09 oranında sabit faiz uygulanacağıda açıklandı. En fazla 100.000 TL tutarında kredi taleplerinin değerlendirileceği ve bu kredinin vadesinin maksimum 36 ay olacağıda duyruldu.
Yeni müşterinin, kampanya süresince; Vadesiz hesap yanında Çek, POS veya içinde bulunacağı segmente uygun bir Taksitli Kredi -Esnafa Taksitli Kredi, Mikro Finansman Kredisi veya Taksitli Ticari Kredi- ürününü Şekerbank'tan kullanması koşulunun da aranacağı açıklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com