İnegöl'de kent kart dolum noktaları standardın üzerinde

İnegöl'de kent kart dolum noktaları standardın üzerinde
Bursa’nın İnegöl ilçesinde vatandaşların “kent kart” yükleme noktalarının azlığı şikâyetleri üzerine basın açıklaması yapan Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Şen, “Kent kart uygulaması ilçemizde 59 yükleme noktası ile sağlıklı bir şekilde sürdürülmektedir”

Başkan Yardımcısı Yusuf Şen, vatandaşların talebi üzerine yeni bir uygulamayı daha hayata geçireceklerini belirterek, “15 gün içerisinde kullanılmaya başlanacak olan sistem ile Anroid işletim sistemine sahip telefonunuzla Google Play’e girerek bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip, akıllı telefonunuza kurabilirsiniz. İphone veye İpad’inizle IOS markete girerek uygulamayı cihazınıza kurabilirsiniz. Bu sayede indirdiğiniz uygulama ile bulunduğunuz bölgedeki en yakın kent kart dolum noktasını harita üzerinden görebilirsiniz” dedi.

İlçe merkezindeki toplu taşıma araçlarının İnegöl Belediyesi tarafından tek çatı altında birleştirilerek 9 Mayıs 2010 tarihinde elektronik bilet sistemine geçildiğini hatırlatan Şen, bu uygulama ile ilçedeki 108 adet toplu taşıma otobüsünde nakit para ve biletli sisteminin ortadan kalktığını ve vatandaş için daha kolay bir sistem olan kartlı sistemin devreye alındığını kaydetti. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com