İngiliz kızla kaçan garson konuştu

İngiliz kızla kaçan garson konuştu
Marmaris de tatil yapan Faye Jones annesinden habersiz Türk garson ile kaçmıştı. Olay adam Ertani röportaj verdi.

Yine aynı şeyleri yapacağını belirten Ertani pişman olmadığını vurguladı.   
 
Marmaris'e tatile gelen 16 yaşındaki İngiliz Faye Jones ile 4 gün boyunca kayıplara karışan Türk garson verdiği röportajda "Pişman değilim, yine olsa yine yaparım" dedi.
 
16 YAŞINDA OLDUĞUNU GAZETELERDEN GÖRDÜM

Faye'nin 16 yaşına olduğunu gazetelerden öğrendiğini söyleyen Ertani, genç kızla aşk yaşamadıklarını, yaşadıkları şeyin macera olduğunu söyledi.
 
Gazeteye verdiği röportajda yeni bir İngiliz kızla tanıştığını söyleyen Ertani,"Şimdi sevgilim o olacak. Beni gazetelerden ve haberlerde görmüş. Ben yanımdaki kıza aşık olurum ama gittiğinde hemen yerine yenisi gelir"şeklinde konuştu.
 
KADINLAR KÖTÜ ÇOCUK SEVER 

Ertani sözlerine şöyle devam etti: "Kadınlar kötü çocuk sever ve o benim. Kızlar sıkıcıdır, onlarla birkaç haftadan fazla zaman geçiremem."
Ertani, muhabirin "Sadece İngiliz kızlara mı ilgin var" sorusuna, "Yoo hayır, nereden olduğu fark etmez güzel olduğu sürece. Ama İngiliz kızları daha kolay tabii, Türk kızları o kadar kolay değil. Onlara hep yalan söylemek zorundasın" şeklinde yanıt verdi.

FACEBOOK'DAN BİR YILDIR KONUŞUYORLARMIŞ 

Faye'nin Ertani ile yaklaşık bir yıldır Facebook üzerinden konuştuğu ortaya çıktı. Ertani Faye'nin yaşıyla ilgili kendisine 19 dediğini, gerçek yaşını gazetelerden öğrendiğini, bu nedenle kaçtıkları süre boyunca kendisiyle birlikte olmadığını söyledi. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com