İngiliz takımları peşinden koşuyor!

İngiliz takımları peşinden koşuyor!
Ajax'ın gözbebeği İngiliz takımlarının kıskacında, daha 21 yaşında olması iştah kabartıyor!

Ajax'ın Danimarkalı futbolcusu Christian Eriksen için Tottenham ve Liverpool devrede. Oyuncunun ayrılmak istemesi Ajax'ın isteklerini düşürüyor...

Hollanda Ligi ekiplerinden Ajax'ın Danimarkalı futbolcusu Christian Eriksen'in yuvadan uçması sürpriz olmayacak! Oynadığı futbolla Avrupa'nın devlerinin dikkatini çeken genç futbolcunun Tottenham ya da Liverpool'a gidebileceği bildirildi.

Kulübünün yeni kontrat önerisini geri çeviren ve teklifleri dinlemeye alan Eriksen için iyi bir rakam sunulması halinde transferde kolaylık sağlanacak.

Bonservis bedeli 16 milyon euro olarak değerlendirilen futbolcu için en büyük maliyetlere girmek istemeyen bu kulüplerin transferde çok titiz davrandığı bildirildi.

Christian Eriksen'in ayrılık kararını vermesi, Ajax'ın adeta elini kolunu bağlarken, herhangi bir sürprizin olup olmayacağı da merakla beklenmeye başlandı.

Henüz 21 yaşında olmasına rağmen orta sahadaki etkili oyunuyla büyüleyen Eriksen için Manchester City ve Manchester United iddiaları çıksa da 'iddiadan' öteye gidememişti.

2008'de Odense Boldklub'tan yalnızca 1 milyon euroya alınan Christian Dannemann Eriksen, kulübüne büyük bir gelir kazandıracak. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com