İngilizler cani anneyi konuşuyor

İngilizler cani anneyi konuşuyor
3 çocuk annesi ve 7 aylık hamile Fiona Anderson (23), önce çocuklarını öldürdü ardından da intihar etti.
İngiltere’de çocuklarının babası tarafından terk edilen hamile kadın Facebook sayfasına “Anneniz sizi bırakmayacak” yazdıktan sonra 3 çocuğunu öldürüp intihar etti.
 
İngiliz genç anne çocuklarını öldüreceğini Facebook’ta yazdı. Dehşete düşüren olay Lowestoft kentinde yaşandı. 
 
Fiona Anderson adlı 23 yaşındaki hamile kadın 3 çocuğunu öldürerek evinin camından atladı. Sosyal iletişim ağı Facebook’ta cinayetten saatler önce yazdığı son mesajında hayat arkadaşı Craig McLelland’ın kendisini başka bir kadın için terk ettiğini yazan genç annenin, “Tek yaptığımız seni sevmekti. Bu çocuklar sana tapıyordu. Sen ise bizi hayal kırıklığına uğrattın” ifadelerini kullandı.

Anderson, ‘Her ne olursa olsun anneniz sizi her zaman sevecek ve hiç bırakmayacak’ notuyla çocuklarının fotoğrafını da yayınladı. Hamileliğinin son evrelerinde olan kadın, 3, 2 yaşlarında ve 11 aylık bebeğini öldürdü. Birkaç saat sonra kendini yaşadığı evin penceresinden atan Fiona Anderson ve karnındaki bebek olay yerinde hayatlarını kaybetti. Anderson’ın cesedinin sabah saatlerinde bulunmasının ardından eve giren ekipler 3 çocuğun öldüğünü belirledi. 
 
Komşuları tarafından erkek arkadaşı ve çocuklarına çok düşkün bir anne olarak tanımlanan Anderson’ın bir süredir depresyonda olduğu öğrenildi.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com