'İnönü için gerekeni söyledik'

'İnönü için gerekeni söyledik'
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İnönü Stadı hakkında söylenmesi gerekenleri zamanında söylediklerini belirtti.
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, milli sporcular Rıza Kayaalp, Aslı Çakır Alptekin, Nur Tatar, Göksu Üçtaş, Semih Erdem ve Kerem Tunçeri ile birlikte İstanbul Cebit Bilişim Fuarı'ndaki Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın standını ziyaret etti.
 
Ziyaret sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Suat Kılıç, milli sporculara katılımları için teşekkür etti. Kılıç, "Esasında bir farkındalık yaratma gayreti var burada. Gençlerimizin sporcuların popüler yönüne olan ilgisi malum ve onların bilgi çağı tekniklerine dikkatlerini çekmek için biz Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak sporcular ile birlikte buradayız. Sporcularımızın burada halkla bütünleşip sohbet edip resim çektirmesi çok önemli. Sporcularımıza normal şartlarda kimse kolay kolay ulaşamıyor yoğun antrenman tempolarından dolayı. Ama bugün burada rahatça ulaşabiliyorlar. Bu arada stantlar arasında en çok ilgi çeken standında Gençlik ve Spor Bakanlığı standı olduğunu öğrendim." diye konuştu.
 
Bir basın mensubunun 'Bayrampaşa Stadı kentsel dönüşüm projesi kapsamımda yıkıldı ve yeniden yapılacak peki İnönü Stadı ne zaman yapılacak?' sorusuna Suat Kılıç, "Stadyumlar hakkında her gün yeni bir şey söylemenin anlamı yok. Bunlarla ilgili açıklamalarımız yaptık zaten. İnönü Stadı ile ilgili söylenmesi gerekenleri de söyledik. Çok yeni söylenecek bir şey kalmadı aslında." şeklinde cevap verdi.
 
Daha sonra Bakan Suat Kılıç ve milli sporcular fuar alanı gezerek vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. (TOK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com