İnönü Stadyumu'nda Rihanna fırtınası

İnönü Stadyumu'nda Rihanna fırtınası
Yaptığı her albüm ile müzik piyasasını alt üst etmeyi başaran Rihanna Diamonds Dünya Turnesi kapsamında Türkiye'deki konserini İnönü Stadyumu'nda veriyor. Birbirinden güzel şarkıları ile İstanbul İnönü Stadyumu'nu dolduran hayranlarına müzik ziyafeti çeki

Konsere bilet bulamayan Rihanna hayranlarından bazıları beleşi tepeyi doldururken, konsere girecek olanlar, Rihannayı görecekleri için çok mutlu olduklarını belirtti. Alanyadan gelen bir hayranı ise, "Rihannayı çok seviyoruz, uzun süredir bekliyorduk, sonunda geldi" dedi. Konsere ünlü isimlerde geldi.

TRAFİK FELÇKonser için Rihanna hayranları erken saatlerde stadın etrafını doldurdu. Bu sırada iş çıkışıyla birlikte stadın çevresinde trafik saat 18.00 sıralarında durma noktasına geldi. Bir Özel Halk Otobüsü şoförü yaklaşık 1 buçuk saattir trafikte olduğunu belirtirken, "Yazık günah değil mi bize, bir Rihanna geliyor diye biz bu eziyeti çekmek zorundamıyız. Yolcular şikayetçi" dedi. Bir taksici ise İstanbul'da trafik tamamen felç olmuş durumda dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com