İnönü’de Son Tango...

İnönü’de Son Tango...
Beşiktaş için Gençlerbirliği maçı İnönü’ye veda maçıydı. Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi şansını devam ettirebilmesi için çok önemliydi.Maçtan daha da önemlisi İnönü’ye vedaydı. Beşiktaş taraftarı İnönü stadı için son görevini yerine getirdi.

Tevfik DEMİRÇİFTÇİ | SANSURSUZHABER.COM

Maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar eski tezahüratlar eşliğinde İnönü’de veda gecesini müthiş duygusal gövde gösterisine dönüştürdüler.

Süleyman Seba’nın attğı gol ile başlayan 66 yıllık maraton Holosko’nun golü ile bitti.

İnönü’de Beşiktaş büyük başarılar kazandı. Özellikle 30’lu yaşlarda olan Beşiktaşlılar Süleyman Seba önderliğinde Metin-Ali-Feyyaz'larla büyük başarılar kazandı.

Süleyman Seba’dan sonra Beşiktaş düşüş trendi içerisine girdi. Özellikle Yıldırım Demirören döneminde hatalı transfer politikalarıyla Beşiktaş diğer iki rakibinin gerisine düştü. Özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray yeni statlarıyla Beşiktaş’ın ekonomik olarak önüne geçti.

Beşiktaş için önümüzdeki sezon bu sezondan dahada zor geçecek çünkü 1-1,5 sene kadar İnönü’den uzak kalacak. Beşiktaş yeni İnönü stadıyla ekonomik olarak Fenerbahçe ve Galatasaray’ı yakalayacak, taraftarının desteğiyle özlem duyduğu sportif başarıları elde edecektir.
 
SANSURSUZHABER.COM

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com