İnönü'ye Saracoğlu Modeli

İnönü'ye Saracoğlu Modeli
Beşiktaş'ın yeni yapılacak İnönü Stadı'nda son dönemde artan protokol kavgalarını önlemek adına Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki modeli örnek alacağı ileri sürüldü.

Beşiktaş Yönetimi, son zamanlarda artan protokol kavgalarından kendini soyutlamak için, Fenerbahçe'nin Şükrü Saracoğlu Stadı'nda uyguladığı modeli kendine örnek alacak. Siyah - beyazlı yönetimin, yapılacak yeni İnönü Stadı'nda, sadece siyah-beyazlılara ait olan özel bir tribün inşa edeceği öğrenildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın isteği doğrultusunda yapılan, protokol içerisindeki yönetim tribününü kendilerine model olarak alan Beşiktaşlıların hem Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün misafirleri, hem de rakip takımın kongre üyeleriyle iç içe olmamak için böyle bir yola gideceği belirtildi.

Fenerbahçe ve Trabzonspor maçlarında şeref tribününde çıkan olaylarda kavgaların ortasında kalan yönetimin, dünya kulübü olma projesi içerisinde böyle görüntülerden uzak kalmaya çalışacakları vurgulandı.

Gittikleri her deplasmanda kimseye saygısızlık etmediklerini sürekli söyleyen siyah-beyazlı yöneticilerin protokolde oturan bazı insanların hakaretlerin ve küfürlerin hedefinde de olmamak için böyle bir yolu tercih ettikleri vurgulandı.

Beşiktaş Yönetimi, özellikle Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanan son Trabzonspor maçında çıkan olaylardan rahatsız olurken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün misafirlerinin çokluğundan da şikayetçi olmuşlardı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com