''İnsan kaynaklarının geliştirilmesi''

''İnsan kaynaklarının geliştirilmesi''
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ve Tarımsal Kalkınma Vakfınca düzenlenen ''Bireysel ve Kurumsal Çağdaş Yönetim Stratejileri ve İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi'' adlı eğitim semineri, Emet ilçesinde bulunan Emet Termal Resort Otel'de gerçekleştirildi

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ve Tarımsal Kalkınma Vakfınca düzenlenen ''Bireysel ve Kurumsal Çağdaş Yönetim Stratejileri ve İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi'' adlı eğitim semineri, Emet ilçesinde bulunan Emet Termal Resort Otel'de gerçekleştirildi.
Prof. Dr. Halil İbrahim Yalın ve Yrd. Doç Dr. Bedrettin Uluat'ın konuşmacı olarak yer aldığı seminere, Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, Kütahya Orman Bölge Müdürü Cumali Akın, Emet Orman İşletme Müdürü Fikret Hüryaşar ve Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları katıldı.
Seminerde ilk olarak söz alan Prof. Dr. Yalın, problem çözme süreci ve teknikleri, zaman yönetimi, misyon, vizyon, kurumsal imaj, liderlik, motivasyon konularında sunumlar yaptı.
Yrd. Doç. Dr. Uluat ise insan ve yapısı, insan ilişkileri, iletişim, iletişimin önemi ve iletişim süreci, iletişimi kolaylaştıran ve zorlaştıran faktörler, empati ve uygulama, iletişim önerileri, stres, stresi tanıma ve yönetmenin önemi, stresi oluşturan faktörler, stresin sonuçları konularında bilgi verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com