İnsanlık Öldü Dedirten Görüntüler!

İnsanlık Öldü Dedirten Görüntüler!
Cehennem gibi patlama güvenlik kamerasında İnanılır gibi değil ama gerçek. Bu görüntüler vicdanımızı kanatacak...

İnanılır gibi değil ama gerçek. Cehenneme dönen restorana geri dönmeyi göze alan kişi, yerde yardım bekleyen protez bacağı nedeniyle yürüyemeyen yaşlı adamı değil, çantasını alıp çıkıyor.

Giderek büyüyen alevlerden kaçamayan son 85 yaşındaki Aytekin Yücel maalesef hayatını kaybediyor. Yücel'in kimliği cesedinin yanması nedeniyle güçlükle belirlenmişti.

(ölen kişinin oğlu) Gökhan Yücel; Yürüme engelli babam, (ayağı protezdi) itilerek yere düşüyor, yerden kalkamıyor, birkaç kişi eşyalarını alyıor ama babama bakan yok. Daha duyarlı olmaları gerekiyordu. Yangın söndürme tüpü gibi tedbirler alınabilirdi.

Kadıköy Suadiye Bağdat Caddesi'nde bir cafede 8 Kasım 2010 tarihinde meydana gelen gaz patlamasında 1 kişi hayatını kaybetmiş, 4 kişi yaralanmıştı. .

Kafetaryanın güvenlik kamerası kayıtları:

Patlamadan sadece bir kaç dakika önce. İçerde müşteriler var. Sayıları az değil. Ve ilk patlama. İçerde büyük panik var. Kimi kapıdan kimi pencereden kaçmaya çalışıyor. Bu sırada yaralananlar olabilir ama hayati tehlikesil olan kimse yok gibi. Onlardan biri de yerde yatan yaşlı adam. Aslında yerde ondan başka da kimse yok. Çevresini şaşkınlıkla izliyor o da.. Alevler büyük bir tazyikle işyerini kavurmaya başlıyor. Yaşlı adam hala yerde. Ama artık ondan başka kimse yok restoranda. Tam o sırada bir kişi giriyor içeriye. Ama yaşlı adama bakmıyor bile. Adamın yakınındaki masada bulunan çantası alıyor ve çıkıyor. Kısa süre sonra da artık alev ve dumandan başka bir şey görünmüyor kamerada. Yaşlı adamı da o alevler yutuyor.

İŞTE O ANLAR - VİDEO

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com