"İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu" etkinliği

İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu etkinliği
Türk Telekom'un, dijital dönüşümün olanaklarını Türkiye'ye en iyi şekilde sunmak hedefiyle ana sponsor olarak destek verdiği "İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu" etkinliği Konya'da gerçekleştirildi

KONYA (AA) - Türk Telekom'un, dijital dönüşümün sunduğu avantajların Anadolu'daki şirketlere aktarılmasını desteklemek amacıyla ana sponsorluğunu üstlendiği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu etkinliği Konya'da düzenlendi.

Türk Telekom Güney-I Bölge Müdürü Serdar Korkusuz, Dedeman Otel'de gerçekleştirilen etkinlikte, "İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu" etkinliği ile bugüne kadar binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacının aynı çatı altında buluşturulduğunu söyledi.

Bu yıl etkinliğin ilkinin Gaziantep'te gerçekleştirildiğini anımsatan Korkusuz, İPZ Anadolu'nun Konya'da yeni markalarla bir araya geldiğini dile getirdi.

Korkusuz; Türk Telekom'un, dijital dünyanın en yeni olanaklarını ve halkın ihtiyaç duyduğu iletişim hizmetlerini Türkiye'nin dört bir köşesinde en iyi şekilde sunmak için çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Türk Telekom olarak kendimizi, kurumsal müşterilerimizin 'teknoloji ortağı' olarak konumlandırıyoruz. İnteraktif Pazarlama Zirvesi'nin bölgemizdeki KOBİ'ler başta olmak üzere tüm işletmelere değer katacağına, interaktif pazarlama alanındaki fırsatların Anadolu'da doğru şekilde anlatılmasının da ülkemizin ekonomik kalkınmasına büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz."

Dijital pazarlama alanındaki son gelişmelerin konuşulduğu etkinlikte, Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek de "Yeni Gerçek: Dijitalleşme" konusunda sunum yaptı.

Dijital dönüşüm sürecinin getirdiği avantaj ve fırsatları anlatan Şimşek, bu alanda Türk Telekom'un kurumsal müşterilerine sunduğu yenilikçi çözüm ve servisler hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com