Inter'in başına mı geçecek ?

Inter'in başına mı geçecek ?
İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Cesare Prandelli açıklamalar yaptı.

İtalya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Cesara Prandelli, futbolda teknolojinin yer almasına sıcak baktığını söyledi.

''Gök Mavililer'''in teknik adamı Prandeli, başkent Roma'daki yabancı gazeteciler birliğinde basın mensuplarının sorularının yanıtladı.

Prandelli, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın kendisinin ilk büyük turnuvası olacağı hatırlatılarak, neler hissettiğinin sorulması üzerine, ''Hazırlıklarımız sürüyor. Turnuva öncesi her şey olumlu. En azından endişelenmek için daha zaman var'' şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Futbolda son dönemde konuşulan, topun çizgiyi geçip geçmediğini tespit etmeye yönelik, kale çizgisi teknolojisi hakkında ne düşündüğü sorulan Prandelli, ''Futbolda teknolojiyi destekliyorum'' diyerek, konuya sıcak baktığını belirtti.

Seri A'da sezonu oldukça kötü bir şekilde geçiren İnter'de, kulüp başkanı Massimo Moratti ile herhangi bir teması olup olmadığı yönündeki soruya da Prandelli, ''İnter Kulübü Başkanı Moratti ile görüşmem olmadı'' şeklinde cevapladı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com