İnternet Medyası Bağcılar'da Buluştu!

İnternet Medyası Bağcılar'da Buluştu!
Bağcılar Belediyesi, İnternet medyasının yönetici ve editörlerini Bağcılar'da bir araya getirdi...

İnternet medyasının yönetici ve editörleri Bağcılar'da bir araya geldi. Bağcılar Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona 40'a yakın kurumda yaklaşık 60 kişi katıldı.

İnternet medyasının yönetici ve editörleri Bağcılar'da buluştu. Bağcılar Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe 40'a yakın kurumdan yaklaşık 60 kişi katıldı. Malatya Konağı'nda düzenlenen programda kısa bir konuşma yapan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “İnternet medyası son yıllara etkinliğini artırdı ve şuanda gündemi belirler bir noktaya geldi” dedi.

Zaman zaman internet medyası temsilcilerinin de olduğu organizasyonlarda bir araya geldiklerini söyleyen Çağırıcı, “Bir kez de böyle, herhangi bir gerekçemiz olmadan bir araya gelelim, sohbet edelim, istedik. Amacımız sizlerle bir araya gelmekti ” diye konuştu. Başkan Çağırıcı, Malatya Konağı hakkında da bilgi verdi.

Nostalji bahçeleri projesi hakkında da kısa bilgi veren Başkan Çağırıcı, her mahalleye bir meyve bahçesi yapmayı hedeflediklerini söyledi. Kestane bahçesi yapımının devam ettiğini ifade eden Çağırıcı, Kazakistan'ın Almatı şehrinden getirilecek elma fidelerinin dikileceği bir de elma bahçesi yapmayı planladıklarını da söyledi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com